Související pořady:

Chat s osobností

 Vypadáš skvěle!
Vypadáš skvěle! poradna hvězdného týmu

Na vaše otázky odpovídali členové Hvězdného týmu pořadu Vypadáš skvěle! moderátor Petr Lesák, kadeřníci Blanka Hašková a Jaroslav Gabriel a stylistka Petra Balvínová.

Záznam chatu z pátku 26. srpna 2005 od 12:00
smajlík: Jak je složité natáčet pořad venku mezi občany,je to složitější než ve studiu?
Hvězdný tým: Ahoj, my Vás všechny zdravíme, jsme tady Petr, Blanka, Ondra a Petra, a doufáme, že to bude příjemně strávená hodina. Venku se natáčí daleko lépe než ve studiu. Je to větší sranda a je to daleko spontálnější.
Petulka: Dobrý den. Pořad "Vypadáš skvěle!" je opravdu super. Zajímalo by mě, zda ti, které v pořadu proměníte, za proměnu něco platí...? Předem děkuji za odpověď a přeji Vám ještě mnoho spokojených klientů :o)
Petr: Kdepak, neplatí, ale líbilo by se nám to:) Péči od nás dostávají jako dárek.
domics: Dobrý den. Na pořad Vypadáš skvěle se pravidelně dívám a doufám, že jen tak neskončí. Kde se pořad natáčí? Děkuji
Petr: Hezký den, natáčíme v centru Prahy ve školícím kadeřnickém centru, čili v neveřejném prostoru, abychom nedělali reklamu:) Neskončí, když se budete koukat.
Lenušenulineninka: Hele lidi,z pořadu Vypadáš skvěle, vy fakt vypadáte SKVĚLE!!!
:o)))
Petr: Děkujeme Vám!!!!!
Veronika: Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli po prázdninách bude Vypadáš skvěle pokračova je super pořad:
Děkuji za odpověď
Petr: Začínáme 7.9. opět večer po Banánových rybičkách. Moc se na Vás těšíme. Vy ne?:)))
xpipinax@seznam.cz: Zdravím celý tým :-)
Ani se snad nechci ptát, jako poděkovat. Proměnou jsem si prošla již na začátku února a teď můžu říci, stálo to za to :-) Něco mi to sice vzalo, ale myslím, že daleko víc jsem získala a za to jsem ráda. Krátce nejde vše napsat ... Přeji hodně dalších úspěchů a mnoho dalších povedených proměn.
Lenka
Petr: Díky Lenko, rádi vzpomínáme na milé setkání.
Beáta: Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat jestli podbarvení vlasů třeba hnědou hodně škodí.Zdravím Vaše věrná divačka Beáta mooc díky za odpověď:)
Blanka a Ondra: Záleží na tom ,čím se podbarvení dělá, pokud si blond vlasy necháte podbarvit hnědým přelivem, určitě to ničemu neuškoví.
Eva z Kladna: Kdy se zase bude vysílat pořad Vypadáš skvěle a je možno se ještě přihlásit ?
Petr: Zase od září a přihlásit se můžete na www.vypadasskvele.cz.
Andrea Dvorackova: Ahoj Od kolika let muzu jit do Vypadas skvele je mi 11 let dekuji a preji krasny den
Petr: Nemáme žádná omezení. Ale záleží na tobě, zda opravdu proměnu považuješ ve svém věku za vhodnou:))))
Lenušenulineninka: Čauky.
Jak se vede?
Chci se zeptat na otázku líčení:Když si dávám stíny tak se mi doslova "zapráší" řasy od těch stínů.Řasy mám potom zaprášené a řasenka to nezakryje.Jak tomu můžu zabránit?
Diky,mějte se,čauko :o)
Petra: Nemáme ve svém týmu vizážistu, ale zkuste kvalitnější oční stíny , které nemusí být práškové, ale mohou být i mastné- jsou letos i v trendu.
Vlasta: Pro Petra Lesáka: v určité nedávné době jste také prošel určitou proměnou (možná jen v mém pohledu). Podtrhujete svým současným zjevem název pořadu. Pocítil jste nějak rozdíl přístupu lidí k Vám, získal jste více "váženosti"?
Petr: Děkuji Vám. Já doufám, že lidé k mojí osobě přistupují stále stejně bez ohledu na to, jak momentálně vypadám. Kdyby to bylo jinak, po ránu by se se mnou nikdo nebavil:)))))))
Lenušenulineninka: Čauko, vy se tam musíte asi hodně bavit, mezi tolika spolupracovníky profesionály a v tak dobrý společnosti, co?
No jak vás vidím v tý TV jak tam řádíte...
Mějte se...:o)
Petra: Spolupráce je skvělá nejenom mezi lidma s hvězdného týmu, ale i mezi lidma z celého štábu.
studpavlina@seznam.cz: Proč nuděláte vypadáš skvěle pro děti???pošlete mi svůj podpis??(všichni prosím):-)
Petr: Máme to v plánu. Co myslíte, že by bylo v Vypadáš skvěle JUNIOR vhodné publikovat?
Alena: muzu se prihlasit do vypadas skvele kdyz mi je teprve 13 let?? Dekuji Alena
Petr: Jdi do toho!
Irenka: Na Stylistku: proč všem oblíkáte odporné špečaté botky, které se už dávno nikde jinde než u nás skoro nenosí? A ještě otázečka - když tak krásně změníte soutěžící, dostaou to oblečení zadarmo? Jinak pořad se zájmem sleduji, někdy jsou změny bez chybičky!!
Petra: Ahoj Ireno, boty vybíráme jak s kulatou,tak i se špičkami, je to dáno tím, že se snažíme i splnit přání proměňovaných a někdy na špičatých botách trvají. Ale máte pravdu, kulaté špičky jsou již dvě sezóny v trendu. A ohledně oblečení : je bohužel pouze zapůjčeno z aktuálních kolekcí módních značek.
Ajka: ukážete nám po prázdninách, jak se daří účastníkům projektu XXL??????
Petr: Zcela jistě. Včera jsme je natáčeli, proměřili a povážili. Holky shodily kolem 15kg, Milan přibral:)))))))
Jitka: Jak se clovek muze prihlasit do tohoto poradu?
Petr: www.vypadasskvele.cz
UNPURE TO CHRIST: Neni Váš pořad bulvární a komerční?
Petr: Záleží na Vašich měřítcích komerčnosti a bulvárnosti. Prosím, buďte konkrétní. Co je podle Vás bulvární|?
lyonne: zdravim vas tam csechny a chci se zeptat predevsim blanky na to narovnani,ktere mela v nekolika dilech..kolik to stoji a jak dlouho to vydrzi a kde se to da udelat..diky mod a s panem bohem
Blanka: Vlasy jsem měla pouze vyfoukané do rovna a lehce přežehlené vlasovou žehličkou, kterou narovnáte i hodně vlnité vlasy. Pokud si budete chtít žehličku pořídit, dbejte na kvalitu keramických desek a kvalitní žehličky začínají od 1000 Kč výš.
Waste The good Suffering: Jaká je sledovanost a umělecká úroveň Vašeho pořadu podle Vás?
Petr: Sledovanost podle nás neurčitelná, podle peoplemetrů share cca 30%. Umělecká úroveň výkonů kadeřníků a spol. dle mého názoru špičková.
michaela: Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli by jste dovedli po internetu podle zaslané fotografie poradit s líčením, oblékáním a účesem. Ale asi je lepší vidět se osobně, že? Předem děkuji za odpověď. Moc Vám fandím, nevynechala jsem ani jeden díl pořadu Vypadáš skvěle! jste opravdu super. Zdraví Michaela
Ondra: Podle fotek a podle konzultace přes internet lze poradit velmi težce. Lepší je přímo osobní návštěva požadoveného odborníka.
Warped Progress: Existují nějaké obdobné pořady na jiných televizích jako Váš?
Petr: Samozřejmě. Na všechny světové strany od Prahy. Myslím tím pořady na téma proměny vizáže, proměny bytů, zahrad atd. atd.
LET THE KILLING BEGIN: Byly byste schopni oslovit na ulici i lidi extrémně nečisté - bezdomovce, sociálně potřebné občany...?
Blanka a Ondra: Možná tak v rámci nějaké nadace.
XRADIM J. STECHOVSKYX(t): Chodí na adresu pořadu Vypadáš skvěle! anonymní dopisy? Jak se moderátor Lesák dostal k tomuto pořadu? Spolupracujete s vizážisty? Spolupracujete s dermatology a kosmetiky?
Petr: Zatím ne, asi budete první:)))) Moderátor Lesák se dostal k pořadu tak, že jej České televizi předložil jako návrh.
Petr: Dobrý den, znáte již termín, kdy se začnou vysílat nové díly ?
Děkuji
Petr: Dobrý den. 7.9., budete koukat na VyVolené, BigBro nebo VSkvěle?:))))
Lucie: Neměli byste do poroty zvát osobnosti a ne lidi typu: Jákl, Kobzanová...?
Petr: Děkujeme za připomínku.
smajlík: Pane Lesáku až skončíte v přištím roce jako hlasatel budete pouze jako moderátor ČT?
Petr: Tak daleko nedohlédnu:)))) Žiji přítomností:))
smajlík: Pane Lesáku co je pro vás příjemnější hlasatel nebo moderátor?
Petr: Obé. Hlasatel je super věc, je to komorní, jste blízko k divákovi, takřka z očí do očí. Mrzí mne, že nás ČT propouští.
Radka Válková, Litoměřice: Otázka na slečnu Blanku, kde berete inspiraci, invenci,
jste opravdu skvělá kadeřnice, kde vás mohou běžní smrtelníci najít a nechat si poradit co ve vlasové magii je pro ně to pravé?
Děkuji
Blanka: Děkuji za pochvalu, inspiraci sbírám všude kolem sebe, stačí se pozorně dívat, Ondru, Petra, Tibora, Jardu a mne najdete v salonu Hair Area ( www. hairarea.com ) , Zlatnicka 12, Praha 1 tel. 222 222 016
Dáda: Reaguji najiž zodpovězenou otázku, a oblečení jim také zůstává,
Petr: Nezůstává, nemůžeme si dovlit oblečení nakupovat a reklamu dělat nelze.
Misha: Ahojky, všechny Vás srdečně zdravím, někde sem se doslechla, že když zavolám koncem srpna na číslo Vypadáš skvěle, tak že mě pak zadarmo ostříháte a nabírvíte a tak, co je na tom pravdy? btw. Kámoška u Vás už byla a musím teda říct, že z ní byla ještě větší kočka, než byla..
Petr: To je jen drbík. O ničem takovém newim.
Leona: To chcete jít i do plastických operací?
Petr: A Vy?
Kaťule: Jen Vám chci popřát krásný den a konejte dál to, co konáte, jste super!.. jen byste mohli zapracovat i na me:-))
Petr: Čekáme na Vás!
smajlík: Měli jste nějakou dolenou?
Petr: Já ne. Nikam se mi nechtělo.
raf: ahoj...chtela bych se zeptat, jestli neznate nejake stranky,kde jsou moderni ucesy na tuhle dobu...sem zoufala..dekuji
Petra, Blanka a Ondra: Možná potěšíme nejen Vás, ale i všechny kolem, kteří dbají o svou image. Na vánoční trh připravujeme knížku Vypadáš skvěle, plnou inspirací a rad.
Luboš: Zdravím všechny, na pořad vypadáš skvěle se kupodivu jakožto chlap dívám docela pravidelně a moc se mi líbí. Překvapuje mě, že sem nepíše dotazy více lidí, ony se nějak třídí nebo otiskáváte všechny? Hezky den.. L.
Petr: My to nestíháme rychleji, vítééééé:) Odpovídáme tak, jak to přijde, ale nejsme rychlonožky. Tedy rychloprstky.
smajlík: Pane Lesáku jaký večeníček máte neraději?
Petr: Krakonoše. Tedy Krkonošské pohádky.
Ota ze Špičáku u Železné Rudy: Jak to děláte že jste stále tak svěží a skvělí?PS:narozdíl odemě
Petr: Nespíme. Po spánku, tedy po ránu, člověk svěže nevypadá.
Míša: zdravim!Podle ceho vybirate komu zrovna odpovite?Byla bych moc rada kdybyste mohli odpovedet i mne - prosiiiiiiiiiim!!Díky
Petr: Tak se ptejte Míšo.
michaela: Dobrý den,
Dá se po internetu když Vám zašlu fotografii poradit s oblečením a vlasy? Předem díky.
Všechny Vás moc zdravím a mějte se skvěle. Pořad VYPADÁŠ SKVĚLĚ! je opravdu super.Zdraví Michaela
Blanka: Je to opravdu těžké, většina dotazů jsou tak konkrétní, že potřebujeme vidět "toho člověka" osobně a zjistit spoustu informací, které pak pomohou k výběru toho opravdu správného oblečení, líčení i účesu.
smajlík: Jakou má pořad sledovanost?Dík.
Petr: Velkou:)))
smajlík: Kdo vymyslel nápad na pořad Vypadáš Skvěle!?
Petr: Nápad na proměny je patrně vymyšlen už desetiletí. Nápad převést ho do televizní podoby ve formě, v jaké jej znáte, je autentický. Podívejte se třeba na slovenskou variantu a zjistíte, kolika mnoha způsoby lze proměny realizovat:))))
Kubula: Pěkné poledne Vám všem! Bude se Váš pořad vysílat opět ve středu? Všem držím palce, díky:-)
Petr: Opět. Po Bananafishes.
fRANTINA: VY JSTE NEBYL ,PANE LESÁKU, ANI NA VÁMI OBLÍBENÉ IBIZE?
Petr: ne ne. Nějak nebyly peníze:)))
KLAUDIE: A JAKÉ JSOU CENY U VÁS V SALONU, BLANKO?OSTRŘÍHÁNÍ, UMYTÍ HLAVY...BEZ BARVENÍ..KOLIK BYCH SI MĚLA TAK PŘIPRAVIT?
Blanka: Ceník a podrobné informace jsou na www.hairarea.com
Ota ze Špičáku u Železné Rudy: Petře,svěží já nejsem ani večer.Protože mám pořád depky.
Petr: Nemějte. Vždyť je na světě pěkně. Někdy....
smajlík: Jak často natáčíte pořad Vypadáš Skvěle!?
Petr: Jednou za měsíc, 4 díly najednou.
smajlík: Baví vás tady chatovat tak brzo?
Petr: V noci by to bylo lepší, to je pravda:))))
smajlík: Pane Lesáku vi jste hlasatel i rádia Impuls kde je lepší v televizi nebo v rádiu, berete to rádio jako bokovku?Rád poslouchám Impuls.Impuls je super!
Petr: A posloucháte i teď? Já při tom chatu zároveň vysílám. Stojí to za prd, nedá se to dělat obojí najednou:))))
smajlík: jaký sport náte rád?
Petr: Plavání, skákání, občas aerobik:)))))
Renča z Č.B.: ahi,je na vás poznat,že vás vaše práce baví.co by jste chtěli dělat mimo tuto práci?
Blanka, Ondra a Petra: Blanka - baví mě se něco nového učit, takže vlastně cokoliv ...
Ondra - .... cokoliv kreativního
Petra ..... co žije vlastním tempem
CONFINED: Byl někdy někdo vulgární či násilný na ulici, při tom, když ho Vaše "módní" policie zastavila, či někdo odmítl ze zásady vystoupit v ČT či ze zásady vystoupit v takovém pořadu?
Blanka, Ondra: Odmítnutí samozřejmě jsou a byli především na začátku a vyloženě agresivní reakce jsme vyloženě neměli.
Martina: Kdy bude nejblizsi konkurz na vypadas skvele do ktereho by jsme se mohli prihlasit?
Petra: Konkurzy pořádáme pravidelně a vždy vybíráme nové adepty z databáze přihlášených osob. Pokud do přihlášky připojíte i fotografii, máte pro oslovení na konkurz větší šanci :-)
simi: co v současnosti "frčí" za účesy?
Ondra: Součastný trend jsou opět mikáda ,ale v modernějším podání, geometrické, asymetrické, protenčené a odlohčené, vyzní to složitě, ale efekt je úžasný :-)a nositelný
smajlík: A jak můžete bejt tam i tam vdyť ČT je dál než Impuls ne?
Petr: Chatujeme ze studia Impulsu:))))))))
Míša: Tak to zkousím po treti a asi uz naposled - slo by odpovedet na otazku jestli se nekde vyskytuji fotky Hairfusion??Opet moc dekuju predem...Mejte se!
Ondra a Blanka: Začnou nyní vycházet o vlasech Linda, Hair & Beauty, Friseur... jinak zkusit najít webové stránky s touto tématikou.
:-) :-) :-): Plánujete nějaký návrat k těm již proměněným? Jestli se něco změnilo a jestli si změnu vyzáže udrželi? Díky :-)
Petr: Záleží na přístupu každého z "figurantů". Někteří rady týmu berou za své a drží se jimi i poté, co se odeberou do svého života, jiní se změn obávají a inklinují k návratu ke své původní podobě. Rádi bychom sledovali naše proměněné i posléze.
Ota ze Špičáku u Železné Rudy: Petře,dám na Vás.Ale bude to těžké.Jinak pozdravujte ze Šumavy Vašeho kolegu-hlasatele pana Alexandra Hemalu.On bude vědět od koho.
Petr: Vyřídím, bude rád, Oto.
peta: Ahojky..Blani,je pravda ze uz ve svym salonu ty osobne neprijimas nove zakazniky? Mamka k tobe chtela a tohle ji bylo receno..Mejte A UZ SE TESIM:))))
Petr: Blanička totiž nemá čas, učí mne stříhat, abych se měl čím živit, až nás jako hlasatele z ČT vyrazí:)))))))))))
smajlík: Zajímavý chat.
Petr: :))
Dášenka: Mám otázku na vlasového mága Járu, ráda bych se chtěla nechat u něj ostříhat, tak by mne zajímalo,zda je možné se někde dopídit kadeřnického salonu, kde působí,nějaká adresa.Díky moc.
Ondra a Blanka: Je to už asi 20 otázka na stejné téma tak ještě jednou kontakty na Ondru, Jardu, Tibora, Petra a mne jsou na www.hairarea.com nebo můžete psát na mail- blanka@hairarea.com, ovesely@wella.cz, jgabriel@wella.cz, tnemec@wella.cz, pnovak@wella.cz
Petr: Konec?
Petr: Konec ZVONEC!!!!!!!! My se louuuučímemmmmmmeeeee! Mějte se překrásně a nezapomeňte nás někdy skouknout. Děkujeme.
Hledej pořad:
...více