Chat s osobností

Petr Lesák
Petr Lesák moderátor

... a hvězdný tým vizážistů a stylistů pořadu Vypadáš skvěle! A to vizážistka Claudie Marčeková, módní stylistka Džamila Nováková a kadeřnice Blanka Hašková.

Záznam chatu z pondělí 20. září 2004 od 12:00
míša: Přeji hezký dobrý den. Nejprve bych Vám chtěla poblahopřát ke skvělému pořadu, který jste pro nás diváky připravili. Myslím, že by ale v pořadu neměly chybět rady typu: když máte např. široké póry, používejte méně mastné krémy nebo když máte suché lémavé vlasy, používejte šampon s kondicionerem, atd. atd. Já tomu tedy nerozumím, tak jsem možná uvedla špatné příklady, ale myslím si, že by tyto rady přímo v pořadu byly pro nás úžasné. Díky moc, vypadáte skvěle!
Petr Lesák: Krásné poledne, dobrou chuť, pokud právě obědváte.

Děkujeme za blahopřání. Rad bude v pořadu čím dál tím více.
míša: Dobrý den. Mohu se do pořadu přihlásit i jiným způsobem než přes Internet?
Petr Lesák: Internet je jediná cesta. Však nám, Míšo, z něj právě píšete:-)
míša: Ahoj. Prosila bych o radu stylistů. Mám vcelku drobnou postavu, ale ze sportu mám o trochu větší stehna než bych chtěla. Jaký střih kalhot by mi nejvíce seděl? Je vhodné, abych nosila bokové kalhoty? - což se mi líbí.
A také jsem dost malá, ale ráda nosím kalhoty nad kotníky, lze to? Nezkrátí to ještě více mou postavu? Díky za radu. Pořad se mi líbí. Mějte se fajn.
Petr Lesák: Džamila: Bokové kalhoty bych určitě volila, ale dejte si pozor na střih, věnujte výběru více času. Délku bych volila rozhodně pod kotníky, ale těžko radit, když jsem Vás neviděla.
míša: Zdravím všechny. Nový pořad se mi moc líbí a doufám, že se z pořadu dozvím spoustu užitečných rad. Poraďte mi, prosím. Jsem atopik, ale jako žena se samozřejmně musím občas namalovat. Nemohli byste mi doporučit nějakou kosmetiku, kterou lze používat na velmi citlivou pleť?
Petr Lesák: Claudie: Ne, není možné doporučit žádnou kosmetiku, je třeba konzultovat pleť s dermatologem či jiným odborníkem. Osobně bych musela pleť vidět.
míša: Ahojky. Moc bych chtěl pozdravit Petra Lesáka. Jsem rád, že jste se zase objevil na obrazovce nejen jako moderátor nového pořadu, ale také zpět na místo hlasatele České televize. Moderování pořadu je pro Vás asi nová zkušenost a tak Vám přeji, aby šlo vše jen dobře. Mějte se všichni moc hezky.
Petr Lesák: Míšo, zdravím Vás. Tady Petr. Je to hodně nové, zvlášť, když se nejedná vlastně o klasické moderování, ale jistou přirozenou komunikaci v rámci dané situace. Zachovat si přirozenost, to je to, na co celý tým pořadu sází. Mějte se super!!!!
míša: On-line poradna na internetu. To je docela dobrý nápad. Dnes chatujete poprvé, a co příště. Bude mít poradna také nějakou kontinualitu? Abychom se mohli zeptat na konkrétní problémy, kdyby náhodou v pořadu odpověď na naše otázky nezazněly? Blahopřeji k novému pořadu. To tady chybělo. Díky
Petr Lesák: Tak hodně pište na web oddělení ČT, že nás zase chcete. Ale ne do pořadu Chcete mě, to by nás dali do útulku:)
BlaBa: Podle čeho vybíráte lidi do svého pořadu?
Petr Lesák: Myslíte proměňované, anebo účinkující? Proměňovaní jsou od teď vybíráni z databáze, do které se lidé z celé ČR hlásí na www.ceskatelevize.cz/vypadasskvele. Krásný den!
míša: Dobrý den. Můžete mi prosím poradit s účesem. Od malička mám dlouhé vlasy, ale chtěla bych změnu. Vlasy jsem nikdy nebarvila a myslím, že je mám zdravé a bohaté. Mám trochu kulatý obličej. Je lepší vlasy nechat polodlouhé nebo si mohu dovolit i krátký sestřih? A co kdyby mě otřihal Jára? Je to někde možné? Díky
Petr Lesák: Blanka: Gratuluju, že máte zdravé vlasy, to už se tak často nevidí. Jára se na Vás určitě vrhnout může, můžete ho kontaktovat na adrese pořadu:
Jaroslav Gabriel - Vypadáš skvěle! Česká televize, Kavčí hory, 140 70 Praha 4
Určitě Vám poradí, jaký střih Vám bude slušet. Chce to vždycky osobní konzultaci.
Baara: Otázka pro p. Lesáka: Jste trémista?
Petr Lesák: No jasně. Ale ne před kamerou. Mám trému na úřadech, když tam jsou nějaké divné báby, mám trému ve škole, na kterou teď chodím, protože všichni kolem jsou o několik desítek let mladší:))) apod.
Radka, Praha: Já chci taky vapdat skvěle! Jak se můžu přihlásit?
Petr Lesák: Určitě už skvěle vypadáte, ale jistě to jde zlepšit. www.ceskatelevize.cz/vypadasskvele. Anebo u mě doma:)))))
Hanka: Dobrý den! Mám spíše kulatější obličej, jaký byste mi doporučili účes?
Petr Lesák: Blanka: Důležitá je osobní konzultace. Opravdu záleží na tom, jaký jste typ, například se obecně nedoporučuje kulatým obličejům ofina, ale já znám spoustu příkladů, kdy to je naopak super:-)
Karel D.: Dobrý den, zdravím všechny. Můžu do vašeho pořadu přihlásit svojí dceru - aniž by o tom věděla? Chtěl bych jí tím překvapit.
Petr Lesák: No jasně!!!! Ale až si pro ní přijedeme, musíme tu konspiraci dotáhnout tak, aby až do chvíle příchodu kamery neměla tušáka. Tak mi napište na petr.lesak@ceskatelevize.cz, dotáhneme to.
Anetka: Čauky, mám problémové vlasy - mastí se mi. Zaleží opravdu na šampónu, nebo jsou to všechno v reklamách jenom lákadla?
Petr Lesák: Blanka: Záleží na šamponu, určitě to neřeší šampony z drogerie, pokud máte opravdu problém, musíte použít profesionální kosmetiku.
Merry: Chtěla bych se zeptat, jestli můžete říct kontakt na kadeřnici, vizážisty, kam by se k nim mohl člověk objednat i mimo pořad. Zdravím a díky za pořad.
Petr Lesák: Všichni: Na odborníky z pořadu se můžete obrátit písemně vždy s uvedením jejich jména na adresu pořadu:
VYPADÁŠ SKVĚLE! Kavčí hory, 140 70 Praha 4
Anebo si je můžete vyhledat na internetu.
Karen: Baví Vás víc tenhle pořad nebo hlasatelování? Apropos, nenecháte si taky změnit image? :o)
Petr Lesák: Myslíte, že už bych to potřeboval?:))) Mě baví všechno, co dělám. Hlasatelování je takový intimnější, navázání kontaktu s divákem skrz kameru v hlasatelně je do jisté míry důvěrná věc. Vždy myslím na to, že promlouvám ke konkrétním osobám. Zatímco Vypadáš skvěle je trochu živelná věc, kdy se točí vše, co se "na place" děje, a pak se z toho ustřihá výsledný tvar. Takže tam se více soustředíme na komunikaci na místě činu a diváka trochu ignorujeme:)) v tom pozitivním slova smyslu. Chápete ten rozdíl? :))))
Karen: Ještě by mě zajímalo, jestli nebudete měnit vizáž nějakým známějším osobnostem. Některé by to potřebovaly :o)
Petr Lesák: Všichni: Tento pořad je pro všechny, možná se v něm objeví i známé tváře.
Lukáš: Dobrý den,
poslal jsem přihlášku, ale nikdo mi neodpověděl. Jak se dozvím (a kdy), jestli jste mě vybrali?
Petr Lesák: Jsme přihláškami zavaleni, prosím, mějte strpení. Ale když Vás vybereme, určitě Vám brnknem:)))) Jste ňákej nedočkavej...
Agáta1: Jsem světlá zrzka, vždycky, když nakupuju kosmetiku nebo se někde nechám nalíčit, doporučují mi všichni oranžové odstímy, ale to pak vypadá nepřirozeně a divně. Jaké jiné barvičky by se hodily? Díky za radu.
Petr Lesák: Claudie: Asi nemají dost fantazie. Najdi si mě na internetu, třeba se trefím já.
Petr: Jak se udržujete v kondici? Děláte nějaké sporty?
Petr Lesák: Petr: Jo, třikrát týdně aerobní kickbox, plavání, ne více než 4 dvojky bílého a max 4 cigárka denně:))) Claudie: Hodně spím. Blanka: Střílím z luku. Džamila: Procvičuju mozek.
Dája: Ještě se chci zeptat, jak se vám líbilo v Austrálii?
Petr Lesák: Naprosto a maximálně. A Vám?
Ivana: jste na obrazovce velmi mily, ale jite vubec neco??? ;)
Petr Lesák: No jasně. Většinou jím v sobotu a v říjnu. Takže čas výkrmu se blíží:)))) No, já jsem takovej rachitik od přírody:))))
Joža: Poraďte, kde se dobře oblíct a při tom neutratit tisíce. Mám rád sportovně - elegantní styl, ale buď najdu oblečení v dražších obchodech a nebo oblečení nemá šmrnc... Prozraďte, kam chodíte nakupovat.
Petr Lesák: Džamila: Obchodní centrum Nový Smíchov poskytuje širokou škálu obchodů, kde se dá kvalitně a levně nakoupit, můj tip H a M
Dája: Řídíte se sami radami, které poskytujete svým klientům, nebo chodí kovářova kobyla bosa? :-)
Petr Lesák: Všichni: Kovářova kobyla chodí vždycky bosa :-)
Petr: Myslíte si, že šaty dělají člověka?
Petr Lesák: Rozhodně!!!! Ale nejlepší oblečení je stejně to, co nám dala příroda:))))
jikjoijio: ujhuhuuiihuihuih
Petr Lesák: Všichni: sdhztik,uýkiýžezhrzt
musk@centrum.cz: Jsem hnusnej- a cjtěl bych bejt hezčí- jde to ? 22.letej Mates
Petr Lesák: Všichni: Nejde :-)
Pavlínka: Zabýváte se ve svém pořadu taky kosmetikou?
Petr Lesák: Claudie: Občas budeme, pouze rady.
divačka z Moravy: Nazdar! Všechny Vás ve Vašem týmu zdravím a přeji mnoho spokojených lidiček! Zdravím také Petra Lesáka a vzkazuji, že je moc krásný muž a moc se mi líbí. Chtěla bych vědět, jestli má přítelkyni. S pozdravem divačka z Moravy.
Petr Lesák: Tým taky zdraví a Lesák je tu teď celej červenej:))) z těch komplimentů. Taky se mu líbíte:))))
Matěj: Vždycky, když se vrátim ze zahraničí, tak mám pocit, že se lidi u nás oblékají hrozně šedivě a nudně. Jako by jim scházela odvaha se nějak projevit. Co si o tom myslíte? A zlepšuje se to?
Petr Lesák: Všichni: Možná, že by bylo lepší v zahraničí zůstat, tady se to zlepšuje velmi pomalu.
Dan: Váš pořad se mi moc líbí. Možná mi tam vadí jen takové ty afektované výkřiky typu ....."to je out,,,,a to je IN " to je trapárna, která otráví dost lidí. Ale jinak na poměry čt pěkně udělaný , moderní pořad. Nenechte se znechutit kritikou a hlavně vydržte ty tlaky praještěrů uvnitř VašíNaší.
Petr Lesák: Jsou tu nejenom praještěři, ale i praještěrky:))))Ale my je ve Vypadáš skvěle! omladíme a bude to prostě IN:)))))
Matěj: Ještě doplním svojí otázku: Jak se vyvíjí situace s odvahou oblékání u známých osobností, s kterými pracujete? A musíte se s nimi často přít, třeba když jejich vkus je opravdu děsný? :-)
Petr Lesák: Všichni: Děsný je a právě proto mají odvahu. A že se přeme, to je na denním pořádku.
Andrejs: ahoj chci se zeptat,chtěla bych se přihlásit a ať momentálně hledám,tak nenacházím žádnou ikonku,kde.Můžu poslat hned fotky,ale jak říkám.A taky sem se chtěla zeptat,co to všechno obnáší přihlásit se a z kolika zájemců se tak vybírá
Petr Lesák: www.ceskatelevize.cz/vypadasskvele
Inéz: Pane Lesáku,myslíte si o sobě,že vypadáte skvěle?
Petr Lesák: Tak o tom jsem nepřemýšlel. Vy si to o sobě myslíte?:) Já nevím, zda si člověk své osobní hodnocení sama sebe má připouštět k srdci. A zabývat se tím jako něčím, s čím se může oblažovat či trápit, ale to je asi tak jediné, co s tím může učinit.
míša: Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda se o radách o oblékání, o používání make-upu, vlasových úprav z pořadu mohu podrobněji někde dočíst? V časopise? Na internetu? zatím tam nic není, bude?
Petr Lesák: Všichni: Budeme se snažit to zveřejnňovat, určitě se o tom dozvíte.
Inéz: Chodí Lesák rád do lesa?
Petr Lesák: Jasan. Topol. Smrk i bříza.
marf: Dobrý den, díky za zajímavý pořad (v poslední době jich spíš ubývá). Uvažuju o přihlášení do vašeho pořadu, ovšem docela mě vyděsil poslední díl - mám obavu, abych nedopadnul podobně (ten kluk byl až moc cool). Jste připraveni si poradit se spíš usedlejším 27 letým klukem (včetně rady, která pánská kosmetika na pleť apod.)?
Petr Lesák: Všichni: V posledním pořadu chtěl být Vojta rebel. O co si řekneš, to dostaneš.
marf: Dotaz na Jardu: Jaké pánské účesy budou příští rok in?
Petr Lesák: Blanka: Pankáč, delší vlasy, kombinace barev a pozor, budou se vracet i vlny, takže vlastně všechno :-)
Martina: Pěkné poledne. Budete měnit osazenstvo poroty? Nebo tam budou stále stejní porotci? Mě tam totiž ta starší pani Homolová nesedí :-(
Petr Lesák: Paní Homolová má skvělé reakce, vesměs negativní, což je super:)))) Vybral jsem jí záměrně, neboť její někdy nejapné připomínky podněcují diskuse:)))) V říjnu bude porota: Hanka Kousalová, Pavel Zedníček, Ivana Macháčková.
Lucka: Máte taky takovej hlad jako já ??
Petr Lesák: Všichni: Strašnej.
Inéz: Jak se vybíral Váš tým "odborníků"?
Petr Lesák: Lehce:)))
Daniela: Hezký den Petře,budete někdy po roce vzpomínat na své první návštěvníky, které jste proměnili o:-))
Petr Lesák: Jestli náš pořad rok vydrží, pak jistě:))))
Martina: Ahoj prima parto, krom dotazu, bych chtěla poděkovat za skvělý nápad s takovým pořadem! No a můj dotaz zní, když se někdo nepropracuje konkurzem, je možné stylistku a vizážistku někde oficiálně navštívit? V nějakém studiu? Díky a mějte se fajn
Petr Lesák: Claudie a Džamila: Na internetu není problém: www.visage-factory.cz
míša: Hezký den přeji. Chtěl jsem se zeptat, zda je možné se někdy podívat na natáčení jak probíhájí proměny. Díky
Petr Lesák: Jasně. Ale jen jako proměňovaná:))))
Martina: Zdravím vás všechny. Moc se mi líbil účes dívky v prvním dílu. Mám hodně jemné vlasy (jak se říká poch...sláma) a tak bych chtěla jen radu, zda bych takový účes mohla nosit? děkuju
Petr Lesák: Blanka: Mohla, určitě, akorát používejte produkty na zvětšení objemu.
Pavel - 60 let: Co mám udělat pro to abych byl opět neodolatelný štramák jako za mlada.
Petr Lesák: Claudie: Přehodit myšlení :-)
Pavlína: Nechal jste se před natáčením taky (méně či více)"předělat"?
Petr Lesák: Já se předělat nenechám. Jsem spokojen:)
Lucka: Kolik Vám je let? A cim jste chtel bejt jako malej??
Petr Lesák: Jako malej? Jéje, to je tak dávno... Myslím si, že řidičem metra. Zrovna ho postavili:)
míša: Ahoj. jak jste trávili letošní prázdniny?
Petr Lesák: Všichni: Parádně, už jsme natáčeli.
Martina: Díky za odpověď. Slyšela jsem, že pokud někdo nemá přístup k internetu, že je možné si o dotazník zatelefonovat nebo napsat do odd. pro diváky? Je to možné?
Petr Lesák: My o tom neslyšeli:)) Ale jestli jste to slyšela, tak to určitě bude pravda:))))
Lucka: Kolik, že....je Vám let?? :o))
Petr Lesák: Claudie: to se neříká, Džamilka: taky to neříká, Blanka: přijde na to, Petr: na to taky přijde:))))
Lucka: Máte dobrý hlášky, ale ten pořad jsem ještě neviděla, snad brzy ;oD
Petr Lesák: Brzy, ve středu po 21.hodně na ČT1.
BlaBa: Jasně, já chápu, že se lidí hlásí přes internet. Ale zajímalo mě, které z nich vybíráte. Jestli ty co vypadají děsně a bude na nich vydět velká změna, nebo naopak?
Petr Lesák: Přihlášek je hodně, výběr je opravdu velmi náročný, snažíme se vybírat rozdílné typy a co nejširší spektrum věku.
Merkéta: Poskytujete si navzájem rady? Kadeřnice vizážistce o účesu atp.?
Petr Lesák: Všichni: Když je čas.
Lucka: Jeeejej, vy pisete jako vsichni jo, ja myslela, ze jenom Peta ;o)). U dam přeci neni vhodne se ptat. Ale Péťa by mohl prozradit, ne?? :oD
Petr Lesák: Brzo 32. Ve stínu...
Lucka: Tý jo prej vYdet, tak to je drsny, kdo neumi pravopis??? :oD
Petr Lesák: Kdo napsal vydět? Jova!!!!
Lucka: Peto , nepřemýšlel jsi o tom, že by jsi měl kratší vlasy?? Jen se ptám ;o))
Petr Lesák: Spíš bych rád kudrnatý a dlouhý, trvalou a odbarvit:))
Martina: A kde jste vůbec dnes nechali vlasového virtuosa Jardu?
Petr Lesák: Aspoň někdo z nás musí makat!
Martina: Už někdo z oslovených lidí na ulici odmítl stříhání či jinou úpravu vlasů?
Petr Lesák: Máme problém, že všichni ostříhat chtějí:))) Ale odmítnutí taky máme. Ale na ulici nebarvíme. Měli bychom?
Václav Klaus: Vypadám skvěle?
Petr Lesák: Jasně, Vy jste se poved.

Tak my se loučíme, přejeme dobrý den i na Hrad a zase někdy v obrazovce. Vaši Claudie, Blanka, Džamila a Petr
Inéz: Petře,máte moc hezkou košilku.To je ze sekáče?
Petr Lesák: Jasně, ze Žižkova.
Inéz: To se tam u toho PC bijete nebo co se tam děje,že tak pomalu odpovídáte?
Petr Lesák: Přijď a uvidíš:))))
Martina: Tak se mějte SKVĚLE a vypadejte stále SKVĚLE :o))
Petr Lesák: No tak ale už dost. Ahoj
Hledej pořad:
...více
FOTKY Z CHATU