Chat s osobností

Jiří Bartoška
Jiří Bartoška prezident MFF Karlovy Vary

Herec Jiří Bartoška je známý z řady filmů, jako jsou Stíny horkého léta, Je třeba zabít Sekala nebo Bolero, televizního seriálu Sanitka i z jeviště Divadla Na zábradlí. - oficiální stránky MFF Karlovy Vary

Záznam chatu ze středy 30. června 2004 od 14:00
agila: Chci vědět kdy v jakých časech běží upoutávka na ČT na MFF a kdy na jiných TV. Děkuji moc
Zajímá to neb jsem se jí účastnil a než se vydám opět do Varů rád bych si jí nahrál a pak se opět na MFF vydal :-)))
Jiří Bartoška: Dobrý den, zdravím nejen Vás, ale všechny účastníky chatu z Karlových Varů. Upoutávka na festival již v televizi běží, ale ty přené časy zatím bohužel právě nemám k dispozici. Kromě Čt, vysílá upoutávky na festival i hudební stanice MTV a my jsme moc potěšeni, že velká evropská stanice dává našemu festivalu tak velikou podporu - odvysílají dvě stovky upoutávek, což je čtyřikrát více než ČT.
Dáša,Planá u M.L.: Dobrý den,mám dotaz,nechtěl by jste zkusit zaskočit jeden rok za pana Zapletala a být prezidentem MISS?Co si myslíte,že je náročnější.
Jiří Bartoška: Myslím, že se prozatím spokojím s prezidentováním karlovarského festivalu.
ten tamten: kdo má být největší hvězdo na tomto MMF Karlovy Vary PS:moje babička Vás zbožnuje
Jiří Bartoška: Moc vaši babičku pozdravuji. Věříme, že letos přivezeme řadu velkých hvězd - pro různé kategorie diváků. Pro ctitele Pána prstenů třeba Elijaha Wooda nebo Bernarda Hilla, pro milovníky dobrého chlapského herectví Harveyho Keitela a pro ty, kteří ocení dobré herečky a hezké ženy pak Jacqueline Bissetovou nebo Sherilyn Fennovou. A to jsou jen ti nejzářivější. Samozřejmě tu bude řada zajímavých filmařů - přijeďte se osobně přesvědčit!
Edita: Dobrý den, předem vám chci složit poklonu (z vašeho pohledu jednu z tisíce) týkající se vašeho charisma. Vypadáte neuvěřitelně dobře.
Chtěla bych se zeptat, jestli probíhají nějaké soutěže o vstupenky na MFF Karlovy Vary. Děkuji za odpověď
Jiří Bartoška: Děkuji Vám moc za poklonu. Soutěží o takzvané festival passy proběhlo několik - jedna běžela také celý měsíc v České televizi. Soutěže o vstupenky budou pokračovat také během festivalu především prostřednictví rozhlasového vysílání Filmžurnál, který zřizuje náš partner Český rozhlas 1 - Radiožurnál
Jitka: Proč tolik kouříte? :-)
Jiří Bartoška: Protože se mi nějak nedaří přestat.
Australian: ja mam jen otazku jak dlouho zijete s karlovymi vary?
ps.prominte ze nepisu hacky
Jiří Bartoška: Jako prezident to letos bude již po jedenácté
janina: dobrý den:0))jak se máte??
Jiří Bartoška: Dva dny před zahájení festivalu je to už trochu hektické, ale dekuji za optání.
a.b.: Pokud postoupíme do finále ME, neuvažujete o projekci tohoto zápasu před thermalem ?
Jiří Bartoška: Nepředbíhejte, ještě hrajeme s Řeky a ve finále nejsme! Ale pokud by to dopadlo dobře, budeme nějaké řešení hledat.
riva@cbox.cz: Pane Bartoško, když je v běhu MFF v Karlových Varech, je to určitě velká hektika. Najdete si přitom čas na relaxaci? Jakým způsobem relaxujete?
Jiří Bartoška: Během festivalu ten čas na relaxaci opravdu není, to až po skončení. Pro mě je opravdu nejlepší relaxací golf. Ujdete osm kilometrů v krásném prostředí... a karlovarská hřiště jsou skvělá.
007: Budete hrat v nejakem novem filmu?
Jiří Bartoška: Právě jsem dokončil svou část natáčení filmu Petra Zelenky Příběhy obyčejného šílenství.
Betka: "Spousta lidi si namlouva, ze jsou sileny, ale jejich tajemství je v tom, ze jsou uplne normalni. Kdyz se rozhlidnes kolem sebe uvidis spoustu jakoby pomatenejch lidi, ale nikoho, kdo by doopravdy zesilel...." :)
Preju hodne stesti pri nataceni Zelenkova filmu, jsem rada, ze dojde i k filmove verzi. Jinak co vam udelalo posledni dobou nejvetsi radost? Mejte se hezky a at se dari ve Varech.
Jiří Bartoška: Děkuji za přání, věřím, že Petrovi Zelenkovi se film povede a bude neméně úspěšný než divadelní představení. Možná, že vám raději řeknu, co mi největší radost udělá. Největší radost mi udělá, když letošní festival bude tak dobrý jako ty předcházející.
007: Slysel jsem nejake poplasne zpravy o fin. situaci MFF. co je na tom pravdy?
Jiří Bartoška: Myslím, že nejlepší odpovědí na poplašné zprávy je, že letošní festival se koná. A já věřím, že bude dobrý.
škrabálek: Dává se z výtěžku něco na charitu???
Jiří Bartoška: Festival poskytuje bezplatně prostory pro různé charitativní akce, které se konají ve spolupráci s jeho partnery. I v letošním roce se jich bude konat hned několik - za všechny zmíním naši pravidelnou akci Kino bez bariér, která je zaměřena na to umožnit pobyt na festivalu vozáčkářům a tělesně postiženým.
Anjn: Který předmět jste měl ve škole nejraději?
Jiří Bartoška: Hudební a výtvarnou výchovu
JanaZbrna: Pěkné odpoledne, pane Bartoško. Nemáte náhodou nezadaného syna? na Vás si totiž netroufnu :o)
Jiří Bartoška: Syna mám, ale musela byste to zkusit přímo u něho. Tyhle věci si každý chlap řeší sám
Petr Novák: Už máte ten byt Manhattanu, o kterém jsta mluvil v pořadu "Na plovárně"?
Jiří Bartoška: Bohužel nemám a asi ani mít nebudu, ale je to můj sen.
Bára: Jak se Vám spolupracovalo s M. Stropnickým ve filmu Bolero? Je to podle Vás lepší herec nebo diplomat? A nelákalo by Vás zkusit třeba taky něco jiného? Děkuji.
Jiří Bartoška: Spolupracovalo se mi dobře a jsem rád, že se Martin Stropnický rozhodl vrátit od diplomacie k herectví a že jsem se s ním mohl na place setkat.
JanaZbrna: .. a ještě jednu: Na co se nejvíce letos těšíte?
Jiří Bartoška: Těším se, až uvidím plný sál hotelu Thermal a ty zástupy nadšených diváků. To mi pokaždé spolehlivě udělá radost
007: Jaky mate handicap (v golfu samozrejme)? Zahral byste si s clovekem, ktery nema jeste ani zelenou kartu?
Jiří Bartoška: Podařilo se mi nedávno se zlepšit - mám 25,6
martin adamec: Vážený pane Bartoška, jsem Váš veliký obdivovatel. Konkrétní otázku k Vám nemám, jen bych Vám chtěl vyjádřit svůj dík za všechny Vaše filmy. Jste úžasný. Mějte se fajn.
Jiří Bartoška: Děkuji Vám a děkuji všem za otázky. Zároveň se omlouvám, že jsem nestačil odpovědět na všechny dotazy, které přišly. Držte nám palce ať festival dopadne dobře.
Hledej pořad:
...více