Chat s osobností

Pavel Anděl
Pavel Anděl moderátor Noci s Andělem

Záznam chatu z pátku 14. prosince 2001 od 14:00
FOLLY: Cauky cauky
Tak se mi zdá, že po každém odvysílaném pořadu(někdy i při pořadu), se tam všichni "ožerou" jako mě to osobně vůbec nevadí, jen mě to zajíma ........
tak čau:-)
Pavel Anděl: Dobrý den, už jsem tu :o)
Po každém vysílání ne.
ANONYM: Dobry vecer pane Andel, Myslite si, ze jste hodne obliben?
Pavel Anděl: Myslím, že Petr Novotný je na tom hůř.
ANONYM: Co říkáš na skupinu U2?
Pavel Anděl: Jo, mám rád.
ANONYM: Sledovals předávaní slavíků? Co říkáš vůbec na naši populární scenu?
Pavel Anděl: Slavíky jsem nevydejchal, mám radost z Kryštofa a naše populární scéna prezentovaná v médiích je mi ukradená.
ANONYM: Čus bus autobus mikrobus letadlo tramvaj.Jak se vede Pájo?
Pavel Anděl: Díky za optání. :o)
X-RAY: Ahoj,
chtel jsem se zeptat, proc uz nejsou na webu Ceskeho klipu desetileti dostupne klipy. Je to trochu skoda, kdyz uz je to vsechno digitalizovane, tak to zrusit.
Diky :o)
Pavel Anděl: Streamování je drahá věc, pokud byste to chtěl financovat, rádi Vás přivítáme.
ANONYM: Zdravim Vas, porad Noc s Andelem je jeden z mala, na ktery se da skutecne koukat.Sleduji ho temer pokazde a jeste nikdy mne nenudil.Diky, jen tak dal, drzim palce. Bude mit akce DEMACEK take nejake vyvrcholeni, jako mel Klip? Na strankach pisete, ze je akce casove neomezena... S pozdravem, Martin Jirsak
Pavel Anděl: Díky, akce demáček bude mít vyvrcholení několikrát za rok, vždycky, když si někoho pozveme do vysílání. První by měl být někdy v březnu 2002.
UTU.BUTU: baví vás moderovat Noc s andělem?nenudí vás to ještě?s pozdravem utu.butu
Pavel Anděl: Až mě to přestane bavit, tak to přestanu dělat.:o)
INGRID: Dobrý večer,

pane Anděl, mám prosím dotaz - jak jinak než o HIM. Když jsem včera odcházela z koncertu (Sky Club), všimla jsem si vozu České televize. Budete o HIM vysílat reportáž (případně kdy)?
Moc děkuji za odpověď.
Zdraví Vás Ingrid z Jihlavy
Pavel Anděl: Byli jsme tam a pokusíme se stihnout zpracovat reportáž do konce roku. Určitě to nestihneme teď v sobotu.
ANONYM: Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda existuje host, kterého byste chtěl přivítat v Noci a který návštěvu odmítá, nebo je prostě nerealné aby přišel ??
Pavel Anděl: Vytrvale se nedaří Iva Bittová a Jarek Nohavica. Nereálný je Vladimír Iljič Lenin, i když...
ANONYM: mate manzelku, jestli ano tak jak to stihate
Pavel Anděl: Mám (pozn. redakce: a dceru, která tu je s námi, Pavel právě kreslí proužky na sukni princezně a přitom diktuje odpověď.) a v sobotu po vysílání je taky noc
FIDORKA4: Cauky.Chtěla bych se zeptat jestli budeš mít ve svém pořadu někdy skupinu Monkey Business
Pavel Anděl: Milá Fidorko 4, je mi líto, ale prošvihla´s to. MB byli v noci vloni o vánocích a škoda, žes to neviděla, rozpoutala se dortová bitva.
JERRY: Ahoj Pavle, již dva roky jsem pravidelným sobotním nočním divákem Noci s Andělem. Většinou vydržím často držet víka i při Velké noční.
Pořad se mi velmi líbí a věřím, že se vedení ČT nerozhodne ho zrušit. Zajímalo by mě tedy co se popřípadně chystá v Noci s Andělem do příštího roku? Jak probíhá tvoje příprava na vysílání? A máš tady nějakého hosta, kterého by jsi opravdu moc rád přivítal v Noci? Můžeš nám tady prozradit jak budeš prožívat a slavit Vánoce a Silvestra? Ještě bych se zeptal na jednu věc. Seš ochoten pro nás (tvé věrné diváky) zveřejnit tvojí email adresu??? Jinak děkuji za tvé odpovědi. Těším se na další sobotu (s Josefem Dvořákem). A taky nashledanou u PONORKY!!!!!
Přeju hezký den a všem krásné vánoční svátky a dobrý Nový rok !!!!!!
Pavel Anděl: Díky za přízeň, příští rok Noc dozná drobných změn, které se ale dějí průběžně, takže je pozná jen velmi pozorný divák a hlavně nejsou zásadní. Každá noc se připravuje kontinuálně několik týdnů předem, protože se snažíme každý díl budovat od nuly. Vánoce a hlavně Silvestr budou pracovní. Jestli chcete, pište na noc@ceskatelevize.cz.
CUBA: Jaky mate vztah ke sportu?
Pavel Anděl: Rád říkám, že když sportuju, tak zvracím, ale pravda je, že občas se pohnu i rychleji. :o)
PIERRE: Dobrý celý den (i zítřejší noc)Pavle,chci se zeptat jestli by nešlo přes léto udělat opakování některých starších dílů Noci.Nebo udělat sestřih-jeden týden by mohl být sestřich hudebních vystoupení a druhý týden by bylo mluvené slovo.Chápu sice,že kouzlo je i v živém přenosu,ale kvalitní díly by si zasloužili opakování.Do pravidelného předprázdninového sestřichu se nemůže vejít všechno,co by mělo.Díky
Pavel Anděl: Prosby o opakování podařených dílů Noci adresujte na programové oddělení ČT. Na to jsem malý pán. Sestřihy dají asi tak 6x víc práce než přímý přenos a jednou, maximálně 2x za rok to stačí.
ANONYM: jak jsou zabavni visaci? :-)
Pavel Anděl: Jsou v pohodě.
DEEDI: Co říkáš na naši populární scenu a na udílení našich "slavíku"
Pavel Anděl: Ať si každý dělá, co chce, ale já se na to koukat nemusím.
TARGHA: Zdravim, no minimálně to Kryštofovi vyneslo titulní stránku v Blesku - tak nevim jestli je to ten správnej ohlas....
Pavel Anděl: Proč ne.
PIERRE: Myslíš Pavle,že se Vám podaří v silvestrovské Ponorce dodržet časový plán vysílání tak,že když si třeba nastavím video na nahrávání koncertu Kryštofa,že ho budu mít nahraný celý?
Pavel Anděl: Žádná kapela nebude mít v Ponorce koncert, ale hrát budou jednotlivé písničky. Čas se pokusím dodržet.
DEEDI: Jak dlouho znáš Dana Bártu, vypadáte na docela v pohodě kamarady.
Pavel Anděl: Asi šest let, ale u Dana to není to důležitý.
ANONYM: Co si myslite o lidech,kteri prdi na verejnosti.
Pavel Anděl: Jsou v pohodě, neb je to zdravé :o)
PIERRE: V podstatě je zázrak, že za 3(nebo kolik už?)roky vysílání si neonemocněl do té míry,že by musel moderovat někdo jiný.Kdo by pak moderoval?
Pavel Anděl: Sám nevím...
DEEDI: Proč v Noci s andělem nedáváte víc klipů?
Pavel Anděl: Protože jich je dost ve Velký noční hudbě.
DEEDI: A co silvestr, budeš ho zase moderovat?
Pavel Anděl: Spolehni se :o)
VELKE_KULE: Dobrý den! Můžu Vám říkat Bobe??? Ináč sem sa chtěl zeptat, jag sa vede.....
Pavel Anděl: Dobře, Bobku.
PIERRE: Uvažovali jste o vysílání živě hraných písniček z Nocí v rámci Velké noční hudby,tak jak to bylo se Support Lesbiens?Mohli byste to praktikovat častěji,hlavně u písniček(skupin),které nemají vlastní klipy.
Pavel Anděl: To je jedna ze změn do nového roku.
STREDNI_KULE: ahoj znáš našeho boha Štykara???????????????????????????????
Pavel Anděl: Ne.
VELKE_KULE: Víte bobe, já mám takový problém..... Mně včera uletěly kule do teplých krajin. Myslíte si, že mají české aerolinie na jejich bezpečnou dopravu zpět???
Pavel Anděl: V nejhorším zůstaneš jenom Velké.:o)
DEEDI: Budete na čt2 vysílat někdy něco o U2?
Pavel Anděl: Když to někde seženeme, tak jo.
DEEDI: Baví vás moderovat Noc s Andělem nebo bylo lepsi sos?
Pavel Anděl: Noc je lepší.
STREDNI_KULE: haloo proč neodpovídáte???
Pavel Anděl: pozn. red.: Pavel odpovídá, jak nejrychleji umí, snažíme se psát stručně, ale je tu opravdu hodně otázek, takže to chvilku trvá. Každopádně nezapomínejte obnovovat stránku :o))
STREDNI_KULE: A mezi kým se rozpoutala ta dortová bitva????
Pavel Anděl: Ano.
DEEDI: Jakou teď právě čteš knižku?
Pavel Anděl: Po letech jsem se vrátil ke Kdo chytá v žitě - J.D. Salinger.
PIERRE: Mám nápady na několik lidí,které bych chtěl vidět jako hosty Noci, tak třeba Michal Horáček,Ta Jana z Velké ohrady,Neočekávaný dýchánek,Miro Zbirka,Marek Eben s bratry,Arnošt Goldflam. No a taky třeba znova Richard Muller (Iva by s ním asi nepřišla,že ?.Asi stejně jako Jarek Nohavica) a Davida Vávru.No a kdyby sem Vám třeba podařilo domluvit se sk. Lucie nějaké vystoupení ve stylu křtu jejich posledního alba,tak by to určitě byla bomba.Ale aspoň po částech byste tu Lucii k Vám mohli dostat.Please...
Pavel Anděl: David Vávra bude v Noci třetí sobotu v lednu, všichni ostatní jsou ve velmi dlouhém seznamu, na který postupně dojde.
PIERRE: Je nějaká šance na ještě jedno vysílání záznamu kocertu Stinga z 11.září.Taky by nebylo špatné vidět nějaké záznamy koncertů U2,Bowieho nebo narozeninového Hany Hegerové,ale ta tam nechtěla záznamovou techniku pokud vím.V lednu má,ale koncert v Brně,takže třeba by se to ještě dalo zvládnout.No a taky bych u Vás viděl víc reportáží-třeba ze křtu Kryštofa nebo pondělního koncertu Illustratosphere v Akropoli.Já vím jsem náročný,ale když mě to nedá...

Pavel Anděl: Sting bude po novém roce. Koncerty vysíláme ty, které dostaneme od firem, jinak není možné je sehnat. Repa z koncertů děláme výjimečně, když na ně máme peníze. Nejsme totiž magazín.
DEEDI: Určitě jako spravný dělňas do hudby vymetls několik koncertu. Ktery koncert bys považoval za nej...
Pavel Anděl: Možná naposled Čechomor na Brumlovce.
ANONYM: Dobrý den, Pavle. Jestli se nepletu, vystudoval jste herectví. Hrajete někde? Pokud ano, kde? Díky
Pavel Anděl: Ne.
ANONYM: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak dlouho už běží Noc s Andělem a jestli se nebojíte, že budete mít na sobotní ponocování návyk?
Díky za odpověď
Pavel Anděl: Návyk už dávno mám, vysílat budeme čtvrtý rok.
DEEDI: Slyšela jsem, že na udílení našich gramy byli osloveni taky U2, aby tam zazpívali. Myslíš,že se nemusíme stydět za naše kapely?
Pavel Anděl: Za některé určitě ne a o U2 nic nevím.
ANONYM: Dobrý den, Pavle, těšíte se na Ježíška? O co jste si mu napsal?
Pavel Anděl: Těším. To se neříká.
DEEDI: Nemohla by se Velká noční hudba davat v přijatelnější době??
Pavel Anděl: To je náhodou skvělá doba.
PIERRE: Jo Pavle a ještě bych měl výhradu k někdy nepříliš aktualizovaným webovým stránkám Noci.Hlavně hudba se dá většinou zjistit jenom na teletextu,a měsíční výhled hostů je fajn věc,ale nezobrazí se vždycky aktuální údaje.Taky nechápu proč chcete v soutěžích uvádět telefonní číslo,ne že bych Vám a Markétě nevěřil,ale v dnešní době musí být člověk dávat na os.údaje pozor(je tel.číslo os.údaj?).No a soutěže by mohli být spíš týdenní a ne jenom kdo rychleji ve 3 ráno pošle mail.Já vím,že se snažíte a jsem za to rád,a budu rád,když Vám to dlouho vydrží.DÍKY tohle už byla snad poslední moje otázka.Mějte se fajn
Pavel Anděl: Stránky se brzy trošku změní. Telefoní čísla jsou třeba právě pro tu rychlost a teď běží dlouhodobě Ozzy a poběží Lenny Kravitz.
DEEDI: Zdraví tě Jiřka z Prace. Tvé fota zdobí pokoj našich kolejí!!!
Pavel Anděl: No nazdar! :o)
ANONYM: čeho všeho chcete Pavle v modrování dosáhnout?
Pavel Anděl: Nejlepší by bylo moderovat intergalaktickou meziplanetární cyberdiskotéku.
ANONYM: Přeji dobrý den,
co Vy a předvánoční shon? Kde budete trávit Silvestra?
Děkuji
Pavel Anděl: Nic speciálního. Silvestra budu trávit v práci.
ANONYM: co je doposud Vašim profesním vrcholem? Honza
Pavel Anděl: 80.000 diváků každý týden.
DEEDI: Mam parádní tip do noci s Andělem. Je to amaterska kapela typu Support Lesbiens ale to jenom stylově. Jmenuje se Sexy Bombons.Myslíš, že i taková kapela by někdy mohla do tvého pořadu? Pak by zaručeně byla slavná....
Pavel Anděl: Musím slyšet alespoň demo nebo MP3, pak se uvidí.
STREDNI_KULE: otázka: A mezi kým se rozpoutala ta dortová bitva????

odpověď: Ano.
ta odpověd se vám moc nepovedla!!!§§§
Pavel Anděl: Seděli tam Zdeněk Suchý, Petr Čtvrtníček, Monkey Business a divadlo Vrata.
ŠTěPáNKA: Dobry den, je nejaka sance podivat se na Noci s Andělem, které jsem neviděla. Budou se někdy v budoucnu opakovat. Nešlo by opakovaní naplánovat na prázdniny, kdy noc spi? Jinak děkuji za takovy pořad. Hura, hura.
Pavel Anděl: Opakování není v mé moci, viz odpověď níže (dříve).
ANONYM: Mene afektu a exhibicionismu, vice znalosti a vtipu do pristiho roku!!!
Pavel Anděl: Nechte se překvapit.
ANONYM: Dobry den, mel jste nekdy osobni problem s hostem, ktery Vam alespon minimalne branil v moderovani tzv. "v pohode"?
Pavel Anděl: Myslím, že si ty hosty vybírám tak, aby mi v tom nebránili.
Hledej pořad:
...více